• Roller do masażu Purelemons
  • sku63144_l_abeille_natural_jade_facial_roller_example_
  • Roller do masażu Purelemons
  • sku63144_l_abeille_natural_jade_facial_roller_example_

Roller Do Masażu Twarzy Z Różowego Kwarcu, Dwustronny

2-3 dni

Purelemons

75.00 PLN

Produkt chwilowo niedostępny

Roller/masażer do twarzy, szyi i dekoltu stworzony został z różowego kwarcu. Kamień ten używany był przez Asyryjczyków już w 800 r. p.n.e. następnie zyskał popularność wśród Rzymian i Greków. Wierzono iż posiada silne moce, działa detoksykująco na organizm, uzdrawia na poziomie fizycznym i psychicznym, wspomaga układ krążenia, redukuje stres, pomaga żyć w zgodzie z samym sobą i natura. Emituje z niego stały chłód.

Masaż rollerem z tego kamienia powoduje:

spłycenie istniejących zmarszczek

poprawę elastyczność skóry

zmniejszenie opuchlizny i cieni pod oczami

redukcje obrzęków

poprawę krążenia krwi

rozluźnienie i zrelaksowanie mięśni twarzy

zamykanie rozszerzonych porów (dzięki wydzielanemu chłodowi)

poprawę owalu twarzy

oczyszczenie z toksyn.

Twarz jak wiadomo składa się z mięśni ich masowanie powoduje ich lekkie napięcie, rozluźnienie (spięte mięśnie twarzy powodujące zmarszczki) a dodatkowo oczyszczenie limfy. Chłód jaki emituje kamień dodatkowo redukuje opuchliznę,"worki" pod oczami, zamyka pory.

Wymiary: Wysokość: 14,8 cm; szerokość: 5,50 cm. Duża rolka: 4,40 cm x 2 cm. Mała rolka: 2,5 cm x 1,7 cm

Przed przystąpieniem do masażu warto wcześniej umieścić roller w lodówce, nie w zamrażalce. Następnie rozpocznij od masażu dłońmi, głaskania oraz uciskania zgodnie z technika masażu shiatsu.

Rozpocznij masaż rollerem delikatnie uciskając skórę twarzy. Wykonuj ruch: na policzkach od nosa w kierunku uszu, okolice oczu (małym wałeczkiem) kierunek od nosa do uszu, na brodzie od jego środka w kierunku uszu, na czole góra-dól oraz na boki, najlepiej ok 5 powtórzeń. Generalnie zasada jest masowania w kierunku zewnętrznym i ku górze. Jak wiadomo mięśnie przy wiotczeniu opadają więc masujemy w kierunku odwrotnym ;)

Załączone zdjęcie obrazuje jaki ruchy należny wykonywać. Jeśli mamy zmarszczki, bruzdy szczególnie uciążliwe należny je więcej masować. Przy "kurzych łapkach" wykonaj 10 ruchów od oka w kierunku skroni małym wałeczkiem rollera.

Różowy kwarc
lemons
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz
-5% rabatu Na pierwsze zakupy

PS. My też nie lubimy spamu, dlatego obiecujemy że w naszym newsletterze znajdziesz jedynie informacje o promocjach, imprezach i nowościach w naszym sklepie.