• rekawica zdjecie
  • rekawica zdjecie

Rękawica Do Mycia I Masażu Loofah

2-3 dni

Purelemons

28.00 PLN
Hipoalergiczna rękawica Loofa do mycia ciała i masażu została stworzona z naturalnej luffy oraz bawełny. Rękawica jest dwustronna: jedna strona pokryta gąbką przeznaczona do masażu i peelingu, natomiast druga to bawełniana myjka idealna do pielęgnacji i oczyszczania ciała, a także delikatnych miejsc na ciele jak m.in. twarz i dekolt. Dodatkowo rękawica zwalcza i zapobiega powstawaniu cellulitu oraz wzrastaniu się uporczywych włosków po depilacji, a także pobudza krążenie krwi, zwiększa elastyczność skóry i poprawia jej koloryt. Rękawica nie tylko skutecznie i naturalnie usuwa zanieczyszczenia, ale również nasila działanie produktów pielęgnacyjnych. Po regularnym stosowaniu masażu skóra będzie widoczniej odmłodzona, elastyczniejsza oraz gładsza.

Rękawica jest w 100% bezpieczna, naturalna i ulega biodegradacji.

Wymiary: 18x22cm

Rękawice należy zmoczyć, aby zmiękła. Następnie można wyknonać masaż ciała. Po użyciu należy ją zostawić do swobodnego wyschnięcia.
Skład: loffa, bawełna
lemons
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz
-5% rabatu Na pierwsze zakupy

PS. My też nie lubimy spamu, dlatego obiecujemy że w naszym newsletterze znajdziesz jedynie informacje o promocjach, imprezach i nowościach w naszym sklepie.