• pumeks
  • pumeks

Naturalny Pumeks Wulkaniczny

2-3 dni

Purelemons

16.00 PLN
Naturalny pumeks wulkaniczny jest całkowicie naturalny, biodegradowalny oraz bezpieczny dla skóry. Posiada on szklistą i drobnoziarnistą strukturę i jest pozyskiwany z wulkanicznej skali magnowej, dzięki czemu jest bardzo bogaty w kwarc. Pumeks jest wyjątkowo polecany do codziennej pielęgnacji stóp oraz łokci, a regularnie stosowany daje efekt miękkiej, wygładzonej i delikatnej skóry. Dodatkowo ma działanie oczyszczające i złuszczające, pomaga uporać się ze zgrubiałym naskórkiem i szorstką skórą stóp, bądź odciskami w naturalny i bezpieczny sposób. Nie ma zagrożenia zacięcia lub podrażnienia skóry podczas użytkowania, lecz należy stosować pumeks na mokro. Posiada również sznureczek, który ułatwia użytkowanie i przechowywanie.

Wymiasry: 10cm x 7cm

Pumeks najlepiej stosować na mokro, bądź z wykorzystaniem dowolnego olejku, po użyciu umyć go wodą. Jeśli jest potrzeba dezynfekcji pumeksu można raz w tygodniu zostawić go na noc w szklance wody z solą.
Powstaje głownie z kwaśnych odmian lawy.
lemons
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz
-5% rabatu Na pierwsze zakupy

PS. My też nie lubimy spamu, dlatego obiecujemy że w naszym newsletterze znajdziesz jedynie informacje o promocjach, imprezach i nowościach w naszym sklepie.