• pol_pl_Cztery-Szpaki-Mydlo-do-wlosow-i-brody-dla-mezczyzn-Waligora-22298_1
  • Mydlo-do-wlosow-i-brody-Waligora-03
  • pol_pl_Cztery-Szpaki-Mydlo-do-wlosow-i-brody-dla-mezczyzn-Waligora-22298_1
  • Mydlo-do-wlosow-i-brody-Waligora-03

Mydło Waligóra, Cztery Szpaki

2-3 dni

Cztery Szpaki

18.00 PLN
Mydło Waligóra charakteryzuje się dużą zawartością oleju rycynowego, który sławę zawdzięcza niesamowitej mocy: odżywia, wzmacnia i delikatnie nabłyszcza włosy. Do tego odpowiada za intensywną i kremową pianę. Tak więc po pierwsze – Waligóra pielęgnuje i wzmacnia zarost. A po drugie pięknie pachnie (dzięki użyciu naturalnych olejków eterycznych: lawendowego, sosnowego, miętowego). Połączenie tych trzech olejków daje efekt nieco leśny, nieco kwiatowy i orzeźwiający. Ale na tym nie koniec – użyte w Waligórze olejki mają silne działanie antyseptyczne i bakteriobójcze. A tak się składa, że męski zarost jest miejscem, w którym bakterie znajdują doskonałe warunki do rozwoju.

Mydła tworzone są ręcznie metodą na zimno. Każda kostka jest dzięki temu nieco inna.

Jeśli na górnej krawędzi mydła zauważysz delikatny biały nalot – nie przejmuj się, to czysta gliceryna, która wytrąca się w czasie procesu zmydlania.

Namydlić ręce mydłem i delikatnie wmasować w brodę oraz włosy. Następnie spłukać wodą.
Sodium cocoate, sodium palmate, sodium sunflowerate, sodiumm shea butterate, sodium ricinoleate, lavendula angustifolia (lavender) oil, pinus sylvestris (pine) leaf oil, mentha piperita (peppermint) oil