• 11
  • ce0a7d554434b08f67f218b3e430
  • 11
  • ce0a7d554434b08f67f218b3e430

Gua Sha Płytka Do Masażu Twarzy Z Różowego Kwarcu

2-3 dni

60.00 PLN
Płytka do masażu pochodzi ze starożytnych Chin. Już w tamtym okresie przy jej pomocy wykonywano nią masaż mający leczniczy wpływ na skórę. Jego regularne stosowanie spłyca zmarszczki, oczyszcza z toksyn, zmniejsza obrzęki. Kamień, z którego został zrobiony nazywany jest także kamieniem miłości. Posiada on właściwości wspierające system immunologiczny, łagodzi stres, redukuje uczucie zmęczenia.

Masaż płytką z tego kamienia powoduje:

spłycenie istniejących zmarszczek

zmniejszenie opuchlizny i cieni pod oczami

redukcje obrzęków

poprawę krążenia krwi

rozluźnienie i zrelaksowanie mięśni twarzy

zamykanie rozszerzonych porów (dzięki wydzielanemu chłodowi)

poprawę owalu twarzy

oczyszczenie z toksyn.

Twarz jak wiadomo składa się z mięśni ich masowanie powoduje ich lekkie napięcie, rozluźnienie (spięte mięśnie twarzy powodujące zmarszczki) a dodatkowo oczyszczenie limfy. Chłód jaki emituje kamień dodatkowo redukuje opuchliznę,"worki" pod oczami, zamyka pory.

Masaż należy wykonać po oczyszczeniu twarzy. Do jego prawidłowego wykonania przyda nam się naturalny olejek - np. z pestek malin, arganowy bądź opuncji figowej. Cera musi być odpowiednio nawilżona, żeby masażer mógł swobodnie się po niej przesuwać.

Załączone zdjęcie obrazuje jakie ruchy należny wykonywać. .

Różowy kwarc
lemons
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz
-5% rabatu Na pierwsze zakupy

PS. My też nie lubimy spamu, dlatego obiecujemy że w naszym newsletterze znajdziesz jedynie informacje o promocjach, imprezach i nowościach w naszym sklepie.