• cien-mineralny-cinnamon
  • cien-mineralny-cinnamon

Cień Mineralny Cinnamon, Annabelle Minerals

2-3 dni

Annabelle Minerals

34.90 PLN
Cinnamon to cień o wyrazistym, wpadającym w odcień miedzi kolorze, który zapewnia satynowe wykończenie. Cień jest łatwy w aplikacji, gładko rozprowadza się po powiekach, nie osypuje się, nie wykrusza i nie rozmazuje. Cień idealnie sprawdzi się w ciągu dnia, jak i również na wieczorne wyjścia, kiedy potrzebujemy mocniejszego makijażu i wyrazistej powieki. Zawiera jedynie naturalne składniki takie jak mika oraz jedwab, które nie podrażniają delikatnej skóry wokół oczu. Cień jest bezpieczny i zdrowy przeznaczony każdej kobiecie o rożnym typie urody.
Przed makijażem oczu, nałóż na powieki cienką warstwę podkładu,dzięki temu make up utrzyma się dłużej, nie zważy się, nie rozetrze. Następnie nabierz cień pędzelkiem, przyciskając go do powierzchni kosmetyku i otrzep nadmiar cienia o brzeg słoiczka, by nie oprószyć okolic oka. Aplikuj cień na powiekę, zaczynając od zewnętrznego kącika oka, jeśli uzyskany efekt będzie zbyt subtelny, czynność powtórz, cieniując jednocześnie natężenie barwy.

Pojemność: 3g

Składniki: Mica, Titanium Dioxide, Kaolin, Silk, CI 77491, CI 77492

lemons
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz
-5% rabatu Na pierwsze zakupy

PS. My też nie lubimy spamu, dlatego obiecujemy że w naszym newsletterze znajdziesz jedynie informacje o promocjach, imprezach i nowościach w naszym sklepie.