• pol_pl_Konjac-Chusteczka-z-gabki-z-bambusowym-weglem-drzewnym-do-oczyszczania-demakijazu-25522_3
  • pol_pl_Konjac-Chusteczka-z-gabki-z-bambusowym-weglem-drzewnym-do-oczyszczania-demakijazu-25522_3

Chusteczka Do Oczyszczania I Demakijażu Twarzy, Konjac

2-3 dni

Konjac

69.99 PLN
Chusteczka z Gąbki Konjac to naturalny, niesamowicie delikatny i skuteczny produkt głęboko oczyszczający cerę, działa złuszczająco oraz usuwa wszelkie zanieczyszczenia i zaskórniki. Dzięki, swojej unikalnej strukturze delikatnie masuje skórę, stymuluje mikrocyrkulację krwi, wspomaga odnowę komórek i pozostawia skórę czystą, odświeżoną i odżywioną. Zawiera wiele naturalnych składników odżywczych, witamin i minerałów, jak: białko, węglowodany, żelazo, fosfor, miedź, cynk, witaminy: A, C, E, D, B1, B6, B12 i kwas foliowy. Posiada odczyn zasadowy, przez co naturalnie równoważy pH skóry. Świetna, także dla skóry cery wrażliwej, alergicznej, z egzemą i problemami skórnymi, ponieważ jest w 100% naturalna oraz wolna od jakichkolwiek barwników, składników chemicznych, dodatków i składników drażniących. Chusteczka sprzyja poprawie elastyczności i napięcia skóry, nawilżeniu i regeneracji oraz nadaje cerze świeżość i gładkość, lecz warto pamiętać, że może być stosowana tylko z wodą lub z dodatkiem kosmetyku (niewielkim, ponieważ zwiększa efektywność działania kosmetyków). Produkt jest wielokrotnego użytku oraz przeznaczony do codziennego stosowania. Zdecydowanie gąbki Konjac są najbardziej delikatnym i skutecznym produktem do oczyszczania skóry, a przeprowadzane badania w Japonii wykazały, że oczyszczają skórę głęboko bez uszkodzenia oraz są bardziej efektywne niż normalne myjki, a nawet gąbki morskie.

Działanie: oczyszczanie, pielęgnacja oraz demakijaż skóry.

Przed pierwszym użyciem suche płatki należy starannie umyć, kilka razy zanurzając je w ciepłej wodzie i delikatnie odciskając między dłońmi. Nie wolno płątków wykręcać ani wyżymać! Jeżeli płatki Konjac wyschły, to zawsze przed użyciem powinno się ją namoczyć w czystej, ciepłej wodzie. NIGDY nie wolno stosować do oczyszczania skóry ani demakijażu suchych, na w pół suchych, nie zamoczonych płatków, ponieważ można w ten sposób uszkodzić skórę! Namoczoną i odciśniętą gąbką Konjac należy delikatnie ruchami kołowymi masować twarz i ciało. Pozwala to złuszczać martwe komórki naskórka i głęboko go oczyścić. Taki masaż pobudza zmęczoną skórę i wspomaga odnowę komórek. Nie ma konieczności używania razem z gąbką produktów do oczyszczania twarzy (żele, emulsje) chyba, że czujemy taką potrzebę – w tym wypadku należy zastosować dużo mniejszą porcję produktu do mycia twarzy, gdyż struktura gąbki Konjac powoduje, że zwiększa się znacznie wydajność produktu, dzięki temu oszczędzamy zużycie tych kosmetyków. Żywotność gąbki Konjac to ok. 1-3 miesięcy i zależy od tego, jak dobrze będziemy ją traktować. Gdy gąbka zacznie wyglądać już na zużytą lub zacznie się łamać (kruszyć) należy wymienić ją na nowy egzemplarz. Aby cieszyć się jak najdłużej jedną gąbką, należy zawsze wycisnąć nadmiar wody między dłońmi po każdym użyciu i powiesić lub położyć gąbkę w suchym i przewiewnym miejscu do wyschnięcia. Nie wolno gąbki wykręcać ani wyżymać! Nie należy przechowywać gąbki np. wewnątrz kabiny prysznicowej, ponieważ wilgotne środowisko skraca żywotność gąbki i pozwala naturalnemu produktowi zacząć się rozkładać.Gąbka Konjac jest biodegradowalna - można ją zakopać w ogrodzie albo np. położyć na dnie doniczki aby ”trzymała” wodę dla roślinki. Gąbkę Konjac można sterylizować. W tym celu gąbkę należy umieścić na kilka minut w garnku z gotującą się wodą.
Konjac to w 97% woda i 3% błonnik roślinny, zawiera białko, węglowodany, żelazo, fosfor, miedź, cynk, witaminy: A, E, D, B1, B6, B12, witamina C i kwas foliowy.
lemons
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz
-5% rabatu Na pierwsze zakupy

PS. My też nie lubimy spamu, dlatego obiecujemy że w naszym newsletterze znajdziesz jedynie informacje o promocjach, imprezach i nowościach w naszym sklepie.